Akcesoria do produktów Apple

Nowoczesne urządzenia elektroniczne marki Apple charakteryzują się niezawodnością w działaniu i wysoką funkcjonalnością. W celu zwiększenia przyjemności z ich użytkowania warto zaopatrzyć się w rozmaite akcesoria. Część z nich optymalnie zabezpiecza sprzęt przed uszkodzeniem, inne służą do jego zasilania, a jeszcze inne ułatwiają korzystanie z niego w samochodzie. Jeśli np. posiadamy smartfon z serii iphone plus, to doskonałym dodatkiem będzie choćby stacja dokująca, która świetnie zastąpi klasyczną ładowarkę sieciową.

Różnorodność dostępnych rozwiązań jest zadziwiająca 

Podstawowymi akcesoriami przeznaczonymi do urządzeń Apple są zewnętrzne, mobilne źródła energii w postaci power banków. Za ich pomocą bez problemu zasilimy telefon czy tablet w sytuacji braku dostępu do gniazdka – np. podczas długiej wyprawy rowerowej albo biwaku. Warto postawić na model o pojemności co najmniej 10 000 mAh, bo spokojnie wystarczy na trzy pełne doładowania. Niezwykle wartościowymi dodatkami są również standy, czyli specjalne stojaki pozwalające na stabilne postawienie sprzętu na płaskim podłożu. Przydają się one zwłaszcza wtedy, gdy chcemy obejrzeć film lub porozmawiać z kimś poprzez kamerkę.

Inne pożądane akcesoria to m.in.: etui na obudowę i szkła ochronne na wyświetlacz, rysiki do pisania, pokrowce i torby (głównie na laptopy), czytniki kart SD, wspomniane już stacje dokujące, selfie sticki oraz słuchawki bezprzewodowe. Jeśli zaś chodzi stricte o tablety, to na szczególną uwagę zasługują uniwersalne uchwyty samochodowe, które umożliwiają zamocowanie tych urządzeń wewnątrz pojazdu bez obawy o zarysowanie. Znajdziemy je w ofercie na: https://www.ishock.pl/pl/c/Pozostale/400.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − siedemnaście =