Baby shower – pomysły na trafione prezenty dla dziewczynek

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ten zwyczaj ze Stanów Zjednoczonych całkowicie opanował Polskę. Baby shower, to obecnie impreza, która stała się punktem obowiązkowym przed narodzinami maleństwa. W przypadku gości, wiąże się to z koniecznością kupna odpowiedniego prezentu dla dziecka, które niebawem przyjdzie na świat. Jakie upominki będą dobrym pomysłem, jeśli ma to być dziewczynka?

Słodkie sukienki i praktyczne body

Prezent z okazji baby shower powinien być zarówno praktyczny, jak i atrakcyjny. Najczęściej są to więc przeróżne gadżety, takie jak grzechotki, smoczki czy butelki. Dobrym pomysłem jest też kupno odzieży – każda mama wie, że w przypadku noworodków, nigdy nie będzie jej za wiele. Śliczne niemowlęce sukienki wyglądają wręcz słodko i z pewnością wzruszą przyszłą mamę. Z praktycznych elementów odzieży, warto zaś zwrócić uwagę na body i pajacyki – powinny być one jednak efektowne. Zwykłe jednolite, będą zbyt proste jak na tak niezwykłą okazję. Do tego warto dołączyć upominek dla mamy – może to być ciekawa książka lub ulubione słodycze czy perfumy.

Akcesoria, które są po prostu urocze

Dobrym pomysłem na prezent z okazji baby shower dla dziewczynki, jest kupno typowo „kobiecych” akcesoriów. A są to np. opaski do włosów. Stanowią one niezwykłą ozdobę drobnej i ślicznej buzi, a przede wszystkim nie pozostawią żadnych wątpliwości – w sytuacji, kiedy dziecko widzą obce osoby – odnośnie płci maleństwa. Świetne propozycje można znaleźć np. tutaj https://pupill.pl/opaski. Inne akcesoria, które warto wziąć pod uwagę, to czapeczki i skarpetki. Ich kolorystyka i wzornictwo mogą nawiązywać do płci dziecka lub być neutralne, czyli białe. Przyszła mama z pewnością będzie zachwycona.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*