Czy możemy uzyskać leasing bez BIK?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Leasing to szansa na uzyskanie samochodu prywatnego lub służbowego, a także maszyn niezbędnych do pracy, nawet jeżeli nie posiadamy własnego wkładu. Z tego powodu dobre oferty leasingowe cieszą się ogromną popularnością. Warto wiedzieć, na jakich zasadach można z nich skorzystać i co z osobami, które posiadają negatywną historię BIK.

Leasing bez BIK

Oferty na leasing bez BIK są popularne i znajdują się w ofercie wielu firm pożyczkowych. Liczy się bowiem nie tyle negatywna historia w BIK, co realne możliwości spłaty leasingobiorcy. Warto bowiem zdać sobie sprawę z tego, że na listę dłużników możemy trafić nawet za niezapłacony mandat za złe parkowanie. Niestety, wiąże się to z wieloma problemami przy korzystaniu z kredytów czy zakupów na raty. W takich okolicznościach warto korzystać z usług firmy, która oferuje leasing na podstawie indywidualnego podejścia do klienta oraz analizy jego potrzeb.

Leasing bez BIK może się opłacać

Nawet w przypadku innego zadłużenia, leasing bez BIK jest w stanie wzmocnić pozycję firmy na rynku, rozbudować flotę pojazdów i sprawić, że zacznie ona generować większe zyski. Warto spróbować, by na tym zyskać. Dobrą ofertę leasingową sprawdzonej i polecanej firmy znajdziemy na https://ajbfinance.pl/leasing/samochodow-osobowych/. Takie indywidualne oferty gwarantują rzeczowe rozpatrywanie wniosków klientów i dokładną analizę – dzięki temu doradcy leasingowi mogą dobrać naprawdę atrakcyjną opcję leasingu na samochody prywatne, służbowe, maszyny rolnicze i wiele innych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*