Dobór sukienki wieczorowej – na co zwracać uwagę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Niezależnie od okazji – czy to studniówka, wesele, czy bal sylwestrowy – każda kobieta marzy o tym, aby olśnić towarzystwo swoją kreacją. Jeśli jednak nie bierzemy udziału w tego typu imprezach zbyt często, brak doświadczenia może sprawić, że dobór odpowiedniej sukienki wieczorowej okaże się nie lada wyzwaniem. Jaki sklep z ubraniami zapewni nam wystarczająco zróżnicowany asortyment? Jaki krój dobrać do figury? Co jeszcze jest ważne przy wyborze takiego stroju? 

Klasycznie czy z pazurem? Sukienkowy zawrót głowy!

Ważnym aspektem jest, aby odpowiednio dopasować ubranie do okazji i do sylwetki. Warto podkreślać swoje atuty, a nieco tuszować mankamenty. Postarajmy się ocenić, czy jesteśmy “gruszką”, “jabłkiem” czy może “klepsydrą”. To od razu ułatwi nam dobór fasonu. Zwracajmy uwagę na to, aby sukienka była w naszym rozmiarze. Za mała lub za duża może wprawić w dyskomfort, a przecież chodzi o to, aby dobrze się bawić. Brak czasu na bieganie po galeriach, a impreza coraz bliżej? Bez obaw, zawsze możemy posiłkować się tym, co oferuje nam internet. Na przykład na https://pauzza.pl/sklep/odziez/sukienki/koktajlowe/ znajdziemy szeroki wybór kreacji.

Nie zapominajmy o dodatkach. Klasyczne czarne szpilki, mała torebka (w końcu to impreza, nie chowajmy w niej połowy dobytku) i dobrze dobrana biżuteria sprawią, że każda kobieta będzie błyszczeć. A może postawić na odrobinę szaleństwa? Jeśli możemy sobie na to pozwolić i będziemy się z tym komfortowo czuć, zamiast klasyki możemy wybrać brokat i cekiny. Odrobina wyobraźni i każda, nawet z pozoru nudna sukienka, dzięki dodatkom może przerodzić się w szałową kreację.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*