Dodatki do domu z kominkiem

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od wielu lat w naszym kraju panuje moda na kominek w salonie. Jest to bowiem doskonały sposób na dogrzanie wnętrza w sezonie zimowym, a także wprowadzenie do jego aranżacji nieco urozmaicenia. Posiadając tego rodzaju konstrukcję, warto z pewnością zaopatrzyć się w szereg pomysłowych dodatków, które w jeszcze większym stopniu wzbogacą walory wizualne i użytkowe salonu. Doskonałym przykładem są choćby dekoracyjne świece zapachowe, które można przejrzeć w katalogu na stronie https://bolsius.com.pl/category/dekoracyjne/.

Nie bójmy się uruchomić wyobraźni 

Podstawowymi dodatkami do domu z kominkiem są oczywiście rozmaite ozdoby. Jako oprawa omawianej konstrukcji znakomicie sprawdzi się efektownie rzeźbiony portal, który doda całości elegancji oraz wprowadzi do salonu nieco klasy. Alternatywę stanowią wytrzymałe i niezwykle gustowne ornamenty z gipsu. 

Z kolei w roli tła najlepiej jest obsadzić czerwoną cegłę klinkierową, naturalny kamień albo panele drzewne. Dodatkowo zaleca się powieszenie bezpośrednio nad kominkiem dużego lustra, ewentualnie obrazu oprawionego w ciekawą ramę (np. pozłacaną lub posrebrzaną). Na obudowie można natomiast z powodzeniem postawić rodzinne zdjęcia, fantazyjne świeczniki, porcelanowe lub kamienne rzeźby, misy, a także wspomniane już świece.

 Niezwykle interesującym rozwiązaniem jest zastosowanie takiego produktu jak wosk zapachowy do kominka, gdyż wydziela on bardzo przyjemny aromat, który roztacza się miarowo po całym pomieszczeniu, umilając domownikom spędzane w nim chwile. Pozostałe godne uwagi elementy to m.in.: żeliwny pojemnik kuty ręcznie (do przechowywania szczap drewna), girlandy świąteczne, drewniane zawieszki czy naturalne kwiaty umieszczone w stylowych wazonach.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*