Fryzury na specjalne okazje

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękne włosy to jedna z najlepszych naturalnych ozdób, które dodają uroku każdej kobiecie i każdemu mężczyźnie. Choć starannie o nie dbamy przy pomocy stosownych kosmetyków, na co dzień stawiamy przede wszystkim na wygodę. Niezobowiązujący kok, kucyk lub luźne pasma swobodnie opuszczone na ramiona sprawdzają się najlepiej. Zdarzają się jednak okazje, które wymagają od nas bardziej eleganckiego wyglądu. 

Doskonale dobrana i misternie wykonana fryzura będą znakomicie komponować się z odświętnymi ubraniami, nadając szyku. Jeśli chodzi o mężczyzn, najrozsądniej będzie postawić na dobrze znane rozwiązania o uniwersalnym charakterze. Podczas poszukiwania inspiracji pomocna okaże się strona https://jld.pl/articles/story/fryzury/modne-i-ponadczasowe-fryzury-meskie-ktore-sa-zawsze-na-topie. Najpopularniejsze są zdecydowanie włosy krótsze po bokach głowy i dłuższe na jej środku. Żaden mężczyzna nie będzie również wyglądał źle w gładko zaczesanych przy pomocy żelu kosmykach. Panie z kolei posiadają znacznie większe pole do popisu.

Fryzury godne gwiazdy

Klientki, które nie czują się dobrze w upiętych włosach, mogą poprosić fryzjera o wykonanie efektownych loków, romantycznych fal lub delikatnych podpięć poszczególnych kosmyków. Nie zaszkodzi sięgnąć po ozdoby w postaci biżuteryjnych opasek lub drobnych spinek. Wspaniałym pomysłem są także fryzury z warkoczem. Można zapleść całość włosów lub tylko ich część, dowolnie eksperymentując z wyglądem i modyfikując popularne stylizacje. Precyzyjnie wykonany kok zaakcentuje rysy twarzy, dodając klasy i subtelnego wyrafinowania. Panie, które posiadają stosunkowo krótkie włosy, mogą zaczesać je ponad czoło, lub nadać objętości lokówką.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*