Jak dobrać odpowiedni e-papieros dla początkującego palacza?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy, kto dopiero zaczyna palić papierosa elektronicznego albo właśnie z trudem przestawia się z klasycznych wyrobów tytoniowych na zdrowszą alternatywę, z pewnością zadaje sobie pytanie, jaki model powinien wybrać na początek. Chcielibysmy, żeby był trwały i mocny, wystarczał na długo, ale także żeby jego cena nie zwalała z nóg. Wiele osób z pewnością słyszało o mało trwałych produktach, w których często psują się grzałki, a liquidy nie są szczelnie zamknięte i wypływają, brudząc torebkę, plecak lub kieszenie. Dlatego każdemu nowicjuszowi vapowania powinno przedstawić się produkty Aegis, które spełniają wszystkie powyższe wymagania.

Dlaczego właśnie one?

Wskazane we wstępie produkty są odpowiedzią rynku na potrzeby konsumentów. E-papierosy Aegis mają szerokie zakresy mocy, pasują też do nich różne rodzaje grzałek. Ponadto mają bardzo pojemne baterie, które pozwalają na to, by w ciągu dnia nie musieć przejmować się tym, czy papierosa będzie gdzie naładować. Ponadto nawet niedrogie modele można kupić w wielu różnych kolorach i są po prostu ładne oraz nowoczesne.

Zestaw startowy można kupić już za 100 złotych i będzie on wyposażony we wszystko, co jest potrzebne palaczowi. Poza e-papierosem znajdziemy w nim grzałki, ładowarkę, zapasowy ustnik oraz kartusz. Produkty tej marki też mają wybitnie dobre parametry techniczne, ponieważ są nie tylko wstrząsoodporne, ale również odporne na zanurzenie w wodzie oraz na kurz. Sprawdzą się zatem nie tylko w domu i w biurze, ale także na naprawdę ekstremalnym wyjeździe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*