Jak zabezpieczyć telefon

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowoczesne smartfony wydają się być bardzo trwałymi telefonami. Zwykły upadek nie jest już w stanie im zaszkodzić. Niemniej, jeżeli telefon wypadnie nam z rąk na przykład w czasie oczekiwania na przystanku autobusowym, spadając na betonowy chodnik, to może dojść do stłuczenia wyświetlacza. Dlatego też powinniśmy nasz smartfon odpowiednio zabezpieczyć, zwłaszcza wtedy, gdy urządzenie jest sporo warte.

Wybór etui

Zabezpieczenie telefonu możemy realizować przynajmniej na dwa sposoby. Pierwszy z nich jest wybór odpowiednio mocnego etui. W tym celu najlepiej jest podejść do lokalnego sklepu GSM i sprawdzić, jak różne rodzaje etui „leżą” na naszym smartfonie. Dobrze jest wybrać takie, w którym telefon można całkowicie „zamknąć”, wtedy jest najlepiej chroniony przed upadkami. Taką funkcjonalność ma chociażby etui orange. Jednak oczywiście trudniej nam będzie wtedy podglądać ekran, bo za każdym razem etui trzeba będzie otwierać. Jednak i to nie problem, bo niektóre wersje etui mają niewielki przezroczysty fragment, który we współpracy ze specjalnymi aplikacjami może wyświetlać nam na przykład zegar bądź aktualne powiadomienia.

Ochrona wyświetlacza

Gdy mamy pełne etui, dzięki któremu telefon jest całkowicie osłonięty, to nawet jeżeli go upuścimy, nic złego się nie stanie. Zwłaszcza, gdy mamy solidny produkt, taki jak choćby wspomniane wcześniej etui orange. Jednak jeżeli upuścilibyśmy telefon przy otwartym pokrowcu, wciąż krzywda może się stać ekranowi. Dlatego też poleca się wyposażyć smartfon także w folię ochronną na ekran, choć w jeszcze lepszym wyjściem wydaje się szkło hartowane.
Zobaczcie, jakie możliwości ochrony wyświetlacza są dostępne na https://funnycase.pl/produkty/21-zte

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*