Jakie są rodzaje nasion marihuany?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nasiona marihuany to części reprodukcyjne żeńskiej rośliny marihuany. Każde nasiono zawiera mały embrion, który rozwinie się w dojrzałą roślinę marihuany, jeśli zostanie zasadzony i otrzyma wystarczająco dużo czasu na wzrost. Istnieją dwa główne rodzaje nasion marihuany: nasiona zwykłe i nasiona feminizowane. Regularne nasiona produkują rośliny męskie i żeńskie, podczas gdy nasiona feminizowane produkują tylko rośliny żeńskie.

Nasiona zwykłe

Regularne nasiona są tym, na co wyglądają: są to normalne, codzienne nasiona, które można znaleźć na prawie każdej roślinie w ogrodzie lub w naturze. Regularne nasiona są zwykle sprzedawane w paczkach po 10 sztuk lub więcej w większości sklepów, więc jeśli chcesz wyhodować swoje własne rośliny z nasion, przygotuj się na wydanie trochę pieniędzy!

Nasiona feminizowane

Nasiona feminizowane są przeznaczone dla hodowców, którzy chcą zmaksymalizować swoje plony, produkując tylko rośliny żeńskie. Większość hodowców nie potrzebuje męskich roślin (znanych również jako męskie kwiaty), więc kupno nasion feminizowanych zamiast zwykłych ma sens. Feminizowane rośliny dają większe zbiory niż zwykłe, ponieważ mogą być zbierane wiele razy przed wymianą; dzieje się tak dlatego, że tylko rośliny żeńskie produkują pąki, które zawierają THC i inne kannabinoidy, które dają marihuanie jej psychoaktywne efekty.

Jeśli chcesz kupić odpowiednie nasiona, to koniecznie sprawdź witrynę internetową, aby poznać szczegóły: https://ganjafarmer.com.pl/456-rodzaje-nasion.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*