Niezbędne dekoracje weselne

Podczas gorączki przygotowywań weselnych łatwo jest zapomnieć o wielu istotnych elementach, z którymi trzeba się zmierzyć. Często pojawia się pytanie jak zorganizować fajne przyjęcie w niesamowitym klimacie, które pozostanie zapamiętane na długo. Niezaprzeczalnie dużo uwagi należy poświęcić aranżacji, dekoracjom i wszelkim elementom, które nadają nadzwyczajny charakter imprezie. Poniżej znajduje się lista elementów, na które warto zwrócić uwagę organizując swój wymarzony dzień. 

Kwiaty jako dekoracja stołów

Kwiaty to klasyczny element weselny pojawiający się na każdym przyjęciu. Z pomocą dobrej florystki można uzyskać przepiękne efekty, dekorując kwiatami stoły gości, stół Państwa Młodych i wszystkie ważne miejsca na sali weselnej. Kompozycją z kwiatów dobrze jest nadać styl w jakim ma być zaaranżowana przestrzeń, na przykład rustykalny (bluszcze, mchy) lub glamour (róże, gerbery). Coraz częściej spotykane na weselach są ścianki z kwiatów usytuowane za stołem Państwa Młodych jako jedna z głównych dekoracji.

Ozdoby i gadżety na weselu

Innym, niezbędnym elementem w dekorowaniu sali są wszelkiego rodzaju gadżety i dekoracje weselne definiujące styl i charakter naszego przyjęcia. Podkreślić styl i charakter wesela możemy dodatkami. Świetnie sprawdzą się tutaj podtalerze i serwety dla gości w pasującej kolorystyce, na przykład do przyjęcia bajkowego i pałacowego idealnie będzie pasowało złoto lub srebro. Takie akcenty jak świeczniki i lampiony pomogą wprowadzić niesamowity nastrój w późniejszych godzinach przyjęcia.  Żeby zachować spójność na całej sali warto zadbać o inne ważne akcenty, takie jak miejsce na księgę gości, czy ciekawie stworzona ścianka na zdjęcia. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + jeden =