Nowoczesne rozwiązania, które zachęcą klientów do robienia zakupów w Twojej sieci sklepów

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli chodzi o zachęcanie klientów do większych zakupów, istnieje wiele opcji. Od kart lojalnościowych i kuponów po rabaty i darmowe pakowanie prezentów, handlowcy mają wiele sposobów na przyciągnięcie nowych klientów i utrzymanie obecnych, którzy wracają po więcej.

Jeśli jednak szukasz sposobu na zachęcenie klientów do przechowywania swoich zakupów u Ciebie, zamiast natychmiastowego zabierania ich do domu, to będziesz potrzebował czegoś nieco innego. Oto kilka nowoczesnych rozwiązań, które pomogą Ci upewnić się, że Twoi klienci wyjdą ze wszystkim, po co przyszli:

1) System kas samoobsługowych

Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zmniejszenie kosztów pracy przez sprzedawców detalicznych bez wpływu na zadowolenie klientów lub wielkość sprzedaży. W rzeczywistości prawie 80% konsumentów twierdzi, że woli kasy samoobsługowe w porównaniu z tradycyjnymi kasami obsługiwanymi przez pracowników.

2) Program lojalnościowy

Najlepiej taki, który nagradza osoby często kupujące zniżkami na przyszłe zakupy, co kształtem i formą może przypominać aplikacje, jak te omawiane na stronie https://loyaltyclub.pl/jak-to-dziala/. Programy lojalnościowe są jednym z najważniejszych narzędzi w arsenale każdego handlowca, ponieważ zachęcają do ponownych wizyt i budują lojalność wobec marki wśród obecnych klientów, a jednocześnie przyciągają nowych, którzy również chcą mieć dostęp do tych samych korzyści.

3) Program nagród

Taki który pozwala klientom zdobywać punkty na darmowe produkty lub usługi po dokonaniu zakupu w Twoim sklepie lub na rynku internetowym.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*