Prezent dla miłośnika romantycznego klimatu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dekorując mieszkanie, dom, bądź pokój, ogromną uwagę przywiązujemy do dodatków. Nawet niepozorne, dyskretne ozdoby mogą całkowicie zmienić atmosferę i dodać pomieszczeniom niepowtarzalnego klimatu. To właśnie aspekty wizualne pełnią główną rolę podczas wyboru dekoracji, jednak miłym dopełnieniem może być też piękny zapach. Wpływ różnych woni na nastrój jest znany od dawna – odpowiednio dobrane poprawiają humor, wprowadzają wyjątkową atmosferę i umilają czas spędzony na relaksie bądź pracy. W tym właśnie celu powstały świeczki zapachowe, które obecnie są doceniane i uwielbiane przez coraz większą ilość osób.

Świeczki sojowe

Romantyczny wieczór, seans filmowy, rodzinna kolacja, a może relaksująca kąpiel? Świeczki zapachowe idealnie sprawdzą się w każdej z tych sytuacji, a różnorodność dostępnych aromatów pozwala na dobór konkretnej woni w zależności od okazji. Mało kto jednak wie, że takie świece można zakupić w dwóch rodzajach – parafinowe oraz sojowe. Te pierwsze podczas palenia wydzielają takie substancje jak toluen i benzyn, które mogą mieć szkodliwy wpływ na zdrowie. Świece sojowe natomiast są wykonane z naturalnego, przyjaznego środowisku wosku sojowego, który nadaje się również dla alergików. Odznaczają się też dłuższym czasem palenia niż ich parafinowe odpowiedniki. 

Świeczka jako prezent

Sojowa świeca zapachowa sprawdzi się jako prezent dla bliskich – może też zostać dołączona do większego podarunku jako drobny dodatek. Takie świeczki można znaleźć na przykład tutaj: https://giftybox.pl/swiece-sojowe. Wybór dostępnych zapachów może z początku przytłoczyć, dlatego dobrym pomysłem będzie dyskretne dopytanie obdarowywanej osoby jakie nuty zapachowe preferuje (kwiatowe, słodkie, perfumowane, świeże). Zazwyczaj świeczki mają też estetyczne, miłe dla oka opakowania, co sprawia, że z powodzeniem mogą służyć jako ozdoba w danym pomieszczeniu. Sprawdzą się też jako dodatek do biura, bądź gabinetu kosmetycznego. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*