Ścianka prysznicowa walk in – jakie ma zalety?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ścianka prysznicowa walk in to świetny sposób na dodanie przestrzeni i stylu do łazienki, a jednocześnie uczynienie jej bardziej dostępną. Ścianka prysznicowa jest wbudowana w łazienkę, umożliwiając wzięcie prysznica bez konieczności wchodzenia na lub wokół wanny lub toalety.

Prysznic typu walk-in może zwiększyć wartość domu, a także ułatwić korzystanie z niego osobom niepełnosprawnym lub mającym problemy z poruszaniem się. Prysznice typu walk-in są świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają problemy z wejściem i wyjściem ze zwykłej wanny lub prysznica. Jeśli zastanawiasz się nad prysznicem walk-in, ale nie jesteś pewien, czy jest on dla ciebie odpowiedni, rozważ następujące korzyści:

Prywatność 

Jeśli chcesz mieć prywatność, ale nie chcesz wydawać pieniędzy na instalację pełnych ścian, rozważ użycie zamiast tego szklanych ścian. Możesz nadal mieć prywatność, a jednocześnie cieszyć się korzyściami płynącymi z projektowania otwartej przestrzeni w łazience.

Bezpieczeństwo 

Posiadanie szklanych ścian wokół prysznica sprawi, że będzie on znacznie bezpieczniejszy dla tych, którzy mają problemy z chodzeniem i potrzebują pomocy przy wchodzeniu i wychodzeniu z prysznica. Woda nie będzie rozpryskiwać się na podłogę lub inne części pomieszczenia, które mogłyby potencjalnie spowodować poślizgnięcia lub upadki, gdyby nie były pokryte szklanymi ścianami.

Przestrzeń 

Jednym z głównych powodów, dla których ludzie decydują się na zainstalowanie ściany prysznicowej walk-in jest to, że oferuje ona więcej miejsca do kąpieli. Oznacza to, że będziesz miał dużo miejsca, aby poruszać się pod prysznicem bez obawy, że wpadniesz na coś lub zranisz się z powodu braku miejsca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*