Siatki do owijania bel i siana – jak wybrać odpowiednią?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór odpowiedniej siatki jest bardzo ważny. To ona zapewni nam bezpieczeństwo i komfort podczas pracy. Na rynku można znaleźć siatki wykonane z różnych materiałów, które dostosowane są do różnego rodzaju środków owijania. Niektóre siatki mają dodatkowe wykończenia, by uchronić belę lub siano przed otarciami oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Folie do sianokiszonki wykonane z PVC

Siatka do bel to surowiec, na który składa się z grubej nici metalowej. Dzięki nim możemy wykonać wiele prac związanych z owijaniem beli, siana itp. Możemy wykorzystywać je do pracy w gospodarstwie rolnym, ale też do innych zadań, które polegają na owijaniu beli np. przy transportowaniu kiszonek czy siana. Chcąc nabyć folię wysokiej jakości, warto skorzystać z asortymentu poniższego sklepu https://www.rol-pol.com.pl/siatki-do-bel/.

Rodzaje siatek do owijania bel i siana 

Siatki do owijania bel i siana to popularne materiały, które pomagają zabezpieczyć nasze ogródki przed wiatrem oraz deszczem. Do ich produkcji można wykorzystać szeroki asortyment materiałów, jednak najbardziej popularne są oczywiście siatki poliestrowe. Zalety siatek poliestrowych:

– odporne na działanie promieni UV;

– łatwe do utrzymania w czystości;

– łatwo się czyszczą i nie pozostawiają smug;

– odporne na działanie deszczu i mrozu;

– łatwe w montażu na roślinności.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*