Sprzęt, który warto zabrać na wakacje

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wakacje to taki magiczny czas, w którym zapominamy o troskach dnia codziennego i oddajemy się błogiemu lenistwu bądź intensywnemu zwiedzaniu. Obojętnie, czy wolimy godzinami smażyć się na plaży, czy spacerować po zabytkowych częściach miast z mapą w ręku, warto spakować do walizki sprzęt elektroniczny.

Coś dla duszy

Telefon komórkowy nie powinien być jedynym sprzętem elektronicznym, jaki zabieramy ze sobą na wakacje. Owszem, dzisiejsze smartfony łączą w sobie wiele funkcji. Robią zdjęcia, nagrywają filmy, odtwarzają muzykę. Ale są to przede wszystkim telefony, które mogą rozdzwonić się w najmniej odpowiednim momencie. Aby uniknąć rozmów z szefem w trakcie urlopu, telefon zostawmy w hotelowym pokoju. A na plażę zabierzmy odtwarzacz muzyki lub elektroniczny czytnik książek.

Oryginalne zdjęcia

Zdjęcia z wakacji to osobny temat. Dziś chyba nikt już nie wyobraża sobie powrotu z urlopu bez setek zdjęć, zapisanych na kartach aparatu cyfrowego. Coraz więcej osób podczas wyjazdów nagrywa także krótkie filmiki, które po powrocie montują w jeden długi film z wakacji. Komputerowe dyski pełne są podobnych do siebie zdjęć, którym bardzo często brakuje „tego czegoś”. Hitem ostatnich lat stały się natomiast drony, a wykonywanym przez nie zdjęciom czy nagraniom wideo nie można odmówić oryginalności. Taki sprzęt to doskonały pomysł na dokumentowanie wakacyjnych podróży. Jest prosty w obsłudze, a robione nim zdjęcia oraz filmy są fenomenalne.

Bardzo dużą popularnością wśród fanów elektroniki cieszą się drony produkowane przez firmę DJI. Oprócz samego drona, wakacyjny bagaż warto wyposażyć również we wzmacniacz sygnału wifi, aby nasz sprzęt miał większy zasięg. Jednym z częściej polecanych wzmacniaczy jest ten model: https://www.drony.net/wzmacniacz-sygnalu-wifi-xiaomi-mi-wifi-repeater-2.html.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*