Stoły montażowe regulowane – co warto o nich wiedzieć?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stoły montażowe nie tylko powinny spełniać swoje podstawowe zadania, ale również zapewniać komfort jego użytkownikom. Wysokość mebla ma ogromne znaczenie, o czym można się przekonać wykonując dowolną czynność w pozycji pochylonej np. nad kuchennym blatem. Osoba wysoka szybko odczuje dyskomfort w okolicy kręgosłupa, a powtarzanie tej czynności długotrwale, może przyczynić się do poważnych problemów zdrowotnych, tym bardziej u pracownika, który spędza w takim położeniu od kilku do nawet kilkunastu godzina na dobę.

Regulowane stoły montażowe, takie jak na przykład te dostępne na stronie: https://raconstruction.pl/kat/stoly-przemyslowe/stoly-regulowane/, niwelują ten problem, ponieważ umożliwiają dopasowanie wysokości blatu do indywidualnych potrzeb, a przede wszystkim do wzrostu danej osoby. Zastosowanie ich, to również korzystne rozwiązanie w przypadku, gdy przy jednym stole pracuje kilku majsterkowiczów. Każdy z nich może wtedy indywidualnie zmieniać parametry blatu.

Wygodnie i ergonomicznie

Regulacja wysokości stołu warsztatowego to bardzo wygodne rozwiązanie. Rozwój technologiczny sprawił, że opcja dostępna jest nie tylko w wersji ręcznej, ale również elektronicznej. W ten sposób za pomocą jednego przycisku można zmieniać właściwości blatu, dopasowując je do własnych wymagań. Regulacja może również polegać na możliwości montażu lub demontażu dodatkowych szafek, szuflad i innych akcesoriów, by zwiększyć funkcjonalność mebla i zapewnić sobie jak najbardziej komfortową pracę na własnych warunkach. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*