Trzy powody, dla których warto kupić poleasingowego laptopa

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rozważasz zakup laptopa poleasingowego, ale nadal masz wątpliwości? Czas je rozwiać, ponieważ jest to naprawdę dobry pomysł. Taki sprzęt ma wiele zalet i może okazać się lepszą opcją niż wydanie pieniędzy na zupełnie nowy produkt. Sprawdź, dlaczego z całą pewnością warto pomyśleć o kupnie laptopa poleasingowego.

Cena

Niewątpliwą zaletą sprzętu poleasingowego jest jego atrakcyjna cena. Koszt zakupu używanego urządzenia jest oczywiście niższy niż w przypadku zakupu nowego produktu. Poleasingowe laptopy Dell Latitude mogą być nawet kilkukrotnie tańsze niż nieużywany sprzęt, a jednocześnie często mają zaledwie dwa lub trzy lata. Jest to zatem świetna opcja w przypadku mniejszego budżetu bądź po prostu chęci zaoszczędzenia pieniędzy, które można przeznaczyć np. na zakup niezbędnego oprogramowania.

Jakość

Większość firm decyduje się na leasing laptopów z segmentu premium. Kupując sprzęt poleasingowy, można zatem liczyć na dostęp do wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie. Co więcej, przeważnie urządzenia mają zaledwie około dwóch lat. Sklep online Device zapewnia też rok gwarancji z opcją przedłużenia o dodatkowe 12 miesięcy. Ponadto wszystkie laptopy przechodzą profesjonalny serwis.

Ekologia

Zakup laptopa poleasingowego może również być formą troski o stan środowiska. Jeszcze do niedawna wiele firm decydowało się na utylizację urządzeń po zakończeniu umowy leasingu. Taki sprzęt jest jednak przeważnie w pełni sprawny i może posłużyć jeszcze przez dobre kilka lat. Korzystanie z używanego laptopa może zatem przyczynić się do ograniczenia wytwarzania elektronicznych śmieci i produkcji nowych urządzeń.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*