Akcesoria do wanien

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ludzie dzielą się na tych ceniących sobie relaks w ciepłej wypełnionej aromatami wodzie oraz miłośników szybkich kąpieli pod prysznicem. Amatorzy wanien mają do dyspozycji wiele dodatków i akcesoriów umilających czas spędzany w tej przestrzeni. Dokonując jej organizacji bateria wannowa stanowi obecnie minimum wyposażenia, choć jej wybór w natłoku wariantów może przysparzać o trudności. Jest to jednak jedynie punkt wyjścia do dalszych możliwości aranżacyjnych. 

Praktyczne udogodnienia

Aby oddzielić pozostałą część łazienki i ochronić jej obszar przed nieoczekiwanymi strużkami wody warto zaopatrzyć się w parawany nawannowe. Służą one również temu, aby dokonać rozwiązania 2 w 1, ponieważ z uwagi na wyodrębnioną i zbudowaną strefę mamy możliwość zamontowania natrysku zadowalając tym samym wszystkich członków rodziny. Funkcjonalność tej koncepcji sprawia, że jest ona aktualnie powszechnie wykorzystywana w projektach łazienkowych w szczególności w przypadku niewielkich metraży. Alternatywną wersją są zasłony, które mogą pełnić ponadto funkcję dekoracyjną z uwagi na wiele dostępnych na rynku kolorów i wzorów.

W celu zwiększenia zakresu miejsca do przechowywania niekiedy wykorzystuje się nakładane na powierzchnię wanny półki, dzięki czemu produkty kąpielowe są w zasięgu ręki. Tego rodzaju nakładki występują także w wersjach, których przeznaczenie bazuje na udogodnieniach dla użytkowania w momentach wytchnienia i dłuższego korzystania z aparatury. Wyposażone są one wówczas w stabilny uchwyt na kieliszek oraz telefon, a także podpórkę na książkę lub tablet. Pełnię wygody gwarantują miękkie zagłówki i poduszki przystosowane odpowiednio do kontaktu z wodą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*