Co powinien posiadać elegancki mężczyzna

Mężczyźni przeważnie dzielą się na tych bardziej i nieco mniej eleganckich. Ci drudzy są obecnie jednak w mniejszości. Przewagę stanowią tacy, dla których własny wygląd jest wyznacznikiem prestiżu, dobrego gustu i umiejętności podejmowania trafnych wyborów. Przecież „Jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Udając się do pracy, elegancki mężczyzna powinien mieć dobrze skrojony garnitur i umiejętnie dobrane buty. Jednak dodatkiem, bez którego nie obędzie się żaden elegancki pan są męskie zegarki.

Najbardziej popularnym rodzajem zegarka są oczywiście zegarki na pasku. Klasyczna elegancja, która idzie w parze z postępem techniki zawsze będzie na czasie. Możemy więc wybrać zegarek nowoczesny, który posiada mnóstwo technicznych nowinek, na przykład potrafi łączyć się z telefonem komórkowym za pomocą systemu Bluetooth.

Klasyka w cenie

Dodatkiem który nigdy nie wyjdzie z mody są klasyczne zegarki. Te na skórzanym pasku wyglądają niezwykle elegancko i dodają właścicielowi odpowiedniego stylu. Skórzany pasek powinien być dobrany do garnituru kolorystycznie, a sam zegarek odpowiedni dla wieku i statusu właściciela. Wszak młody chłopak nie będzie wyglądał dobrze w bardzo klasycznym zegarku.

Za to dostojnemu panu z lekko już siwiejącymi włosami nie wypada zakładać na rękę ekstrawaganckiego zegarka przeznaczonego raczej dla licealistów, czy studentów. Zegarek często jest pierwszym obiektem naszej stylizacji na który zwracają uwagę inni ludzie podczas witania się z nami. Zadbajmy więc o to, by idealnie z nami współgrał pod względem wyglądu i stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 4 =