Co ubrać na siłownię?

Może się wydawać, że strój do ćwiczeń nie odgrywa ważnej roli w podejmowaniu aktywności fizycznej. Prawda jest jednak taka, że ładne i kolorowe ubranie poprawi nasze samopoczucie, a kupowanie kolejnych efektownych strojów sportowych zmotywuje nas do bardziej wytężonej pracy na siłowni. Jeśli planujemy korzystać przede wszystkim ze sprzętów kardio, najlepszym wyborem będą długie legginsy, które kupimy np. na https://pauzza.pl/sklep/odziez/leginsy.

Dopasowany krój i elastyczna tkanina zapewnią nam swobodę ruchów, a nogawki ściśle okalające nogi nie będą utrudniać treningu na bieżni lub rowerze stacjonarnym. Chcąc ukryć masywne uda, możemy nabyć dłuższą koszulkę. Temperatura na siłowni zazwyczaj jest dosyć wysoka, dlatego unikajmy ciepłych dresów.

Na co zwracać uwagę kupując odzież sportową

Sklepy pełne są ubrań, które mają nam uprzyjemnić aktywność. Większość sieciówek wypuściła sportowe linie, niestety zazwyczaj elementy składające się na poszczególne kolekcje charakteryzują się tylko estetycznym, modnym wyglądem, nie niosąc za sobą żadnych wartości dla uprawianych przez nas dyscyplin. Kupując legginsy lub t-shirty, zwróćmy szczególną uwagę na tkaninę, z której są wykonane. Najlepiej sprawdzi się syntetyczne włókno materiałów technicznych, ale dobrą opcją jest także bawełna. Drugą istotną sprawą są szwy, które mają niesamowite znaczenie w przypadku biegania oraz intensywnych ruchów rąk. Szycie w odzieży sportowej powinno być miękkie i płaskie, by nie powodować otarć między udami oraz pod pachami. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 2 =