Czy wynajem mieszkania w Poznaniu jest drogi?

Poznań to bardzo atrakcyjne miasto do osiedlenia się. Szybki rozwój gospodarczy sprawia, że przybywają tu młodzi ludzie z całej Polski, szukając pracy i lepszego miejsca do życia. Na jakie ceny wynajmu powinni się nastawić? Czy jest tu drożej, czy raczej taniej niż w innych miastach o porównywalnej wielkości? 

W Poznaniu taniej niż kilka lat temu 

Ostatni czas przyniósł korektę cen wynajmu w największych miastach Polski, w tym również w Poznaniu. Szukający mieszkań w stolicy Wielkopolski mogą liczyć na ceny niższe, niż rok czy dwa temu. Jeśli porównamy je z kosztami, jakie ponoszą mieszkańcy Wrocławia, Krakowa czy Gdańska, okaże się, że Poznań jest pod tym względem bardzo atrakcyjny. Co ciekawe, jest w nim taniej nawet niż w mniejszym Szczecinie, Bydgoszczy, czy Katowicach. 

Jak szybko znaleźć dobrą ofertę mieszkania w Poznaniu? 

Osoby, które zmieniają pracę, często stawiane są przed koniecznością dość szybkiej przeprowadzki. Gdzie szukać mieszkania, kiedy mamy mało czasu? Żeby uniknąć rozczarowań i pochopnych decyzji, warto zainteresować się ofertami biur, które pośredniczą w tym procesie. Proponowany przez biuro nieruchomości Poznań wynajem mieszkań to wyłącznie sprawdzone oferty, bez kruczków w umowach najmu i ukrytych wad lokum, które wychodzą dopiero po jakimś czasie. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

piętnaście − trzy =