Dodatki do mieszkania na poddaszu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ludzie coraz chętniej adaptują poddasze na mieszkanie. Dobry projekt to podstawa takiego przedsięwzięcia. Nawet mały szczegół, który zaniedbamy, może zepsuć efekt. Dlatego nie wolno bagatelizować mocy dodatków do mieszkania.

Jak zaaranżować mieszkanie na poddaszu?

Podstawową kwestią jest przestrzeń, jaka jest do dyspozycji. Poddasza często są niskie, dlatego wszystkie elementy należy dopasować tak, żeby dać poczucie przestrzeni. Od jasnych kolorów na ścianach przez brązowe panele po rolety drewniane. Dobrym przykładem dodatku, który wiele zmienia, jest stolik na kawę. Chociaż to drobny przedmiot, wiele gospodyń domowych nie wyobraża sobie salonu bez niego. Dużo modeli można łatwo dopasować do ogólnego stylu mieszkania.

Inne pomysły na oryginalne wnętrze

Należy pamiętać, że mieszkanie to nie tylko salon. Odwiedzający goście w takim samym stopniu zwrócą uwagę na kuchnię czy toaletę. Warto skupić się na tym, żeby w każdym pomieszczeniu panował podobny styl. Pamiętaj o tym, kiedy będziesz wybierać firany i zasłony. Jeśli wybierzesz odpowiednie pufy, świetnie skomponują się z łóżkiem lub sofą. Idealnie nadają się, żeby usiąść na nich przy stoliku kawowym lub wygodnie oprzeć nogi.

Kolejnym miłym akcentem mieszkania na poddaszu jest oryginalny dywan. Miękkie i kolorowe nadadzą nowego życia w Twoje przestrzenie. Nie można zapomnieć także o dobrym oświetleniu. Tylko duża ilość światła sprawi, że mieszkanie będzie ciepłe, przytulne oraz przestronne. Nadadzą się lampy wiszące, jak i wolnostojące.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*