Dodatki, które zabezpieczą telefon przed uszkodzeniem

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W dzisiejszych czasach nikt już chyba nie wyobraża sobie życia bez smartfona. Urządzenie to jest bowiem niezbędne zarówno do komunikowania się, jak i do pracy czy zabawy. Nie jest to jednak konstrukcja niezniszczalna, dlatego wskutek naszego pośpiechu lub roztargnienia może ulec różnego rodzaju uszkodzeniom mechanicznym, takim jak choćby zarysowania i pęknięcia. Ze względu na to zagrożenie warto zaopatrzyć się w odpowiednie dodatki, których zadaniem jest skuteczna ochrona sprzętu. Jednym z nich jest etui. Jeśli chcemy kupić model pasujący do popularnego ostatnio telefonu iPhone 6S, powinniśmy zajrzeć na stronę tego sklepu: https://www.4gsm.pl/pol_m_Etui-Case_Apple_iPhone-6S-Plus-2499.html

Etui i szkło hartowane to najczęściej wybierane akcesoria

Najlepszym i jednocześnie najpowszechniej stosowanym zabezpieczeniem smartfona przed zarysowaniem lub uszkodzeniem wynikającym z upadku jest etui, które może występować w wielu formach. Wybór jest ogromny, ale najczęściej kupowane rozwiązania to kabury, wsuwki, futerały, plecki oraz tzw. bumpery. Akcesoria te są produkowane z wytrzymałych materiałów, takich jak skóra naturalna, silikon, włókno węglowe, guma, TPU (termoplastyczny poliuretan) czy nawet metal. Jeśli chodzi o etui iPhone 6s jest jednym z tych telefonów, do których wyjątkowo łatwo je dobrać, ponieważ w sklepach internetowych znajdziemy setki modnych egzemplarzy.

Kolejnym skutecznym zabezpieczeniem jest szkło hartowane, naklejane bezpośrednio na ekran omawianego urządzenia. Jest ono na tyle odporne, że zapobiega nawet najmniejszym zarysowaniom. Ponadto chroni wyświetlacz przed pęknięciem wskutek upadku smartfona na ziemię. Alternatywą jest specjalna folia, która jednak nie spełnia tej ostatniej funkcji, w związku z czym jest znacznie mniej chętnie stosowana przez użytkowników nowoczesnych telefonów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*