Domowa przestrzeń- jak poprawić jej wizualny aspekt?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje kilka sposobów, aby to zrobić. Można na przykład zmienić kolor ścian lub pomalować je nową warstwą. Możesz również zmienić lub przearanżować meble lub dodać kilka nowych akcesoriów.

Jeśli szukasz inspiracji, oto lista pomysłów, które pomogą Ci poprawić wygląd Twojego domu:

Użyj roślin jako elementów dekoracyjnych

Nie tylko wnoszą świeżość do Twojego domu, ale także tworzą organiczny i naturalny wygląd. Pomagają również oczyścić powietrze i usunąć z niego toksyny, ponieważ pochłaniają dwutlenek węgla i uwalniają tlen.

Lustra na ścianach

Dodaj lustra na ścianach, aby pokoje wydawały się większe i jaśniejsze. Lustra odbijają światło w pokoju, czyniąc go jaśniejszym i większym, tworząc w ten sposób więcej przestrzeni. Oni także odbijają uwagę w kierunku innych obszarów pokoju czyniąc je bardziej zauważalnymi niż oni inaczej byliby bez luster.

Oświetlenie

Używa różne typ oświetlenie w różnych częściach dom zależnie od ich zastosowanie. Na przykład, użyj oświetlenia zadaniowego w kuchni i jadalni, abyś mógł zobaczyć, co robisz; użyj oświetlenia otoczenia w pomieszczeniach mieszkalnych, aby poprawić nastrój; użyj oświetlenia akcentującego w korytarzach i innych miejscach, przez które przechodzą ludzie, aby dodać zainteresowania do przestrzeni.

Fronty meblowe

Użyj frontów meblowych, aby ukryć tył swoich mebli. To nie tylko ułatwia sprzątanie za meblami i wokół nich, ale także pomaga zapobiegać gromadzeniu się kurzu na powierzchniach, które nie są zbyt często używane. Dodatkowo fronty meblowe może pomóc sprawić, że twój pokój będzie wyglądał bardziej zachęcająco. Na przykład, jeśli masz kanapę przy ścianie, której tył jest skierowany na zewnątrz, spróbuj dodać front meblowy, który ukrywa tył kanapy i tworzy otwartą przestrzeń przed nią. Możesz również stworzyć ciekawe wzory na swoich ścianach, używając różnych kształtów i rozmiarów frontów meblowych, aby zdefiniować obszary w swoim pokoju.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*