Jak dbać o pomalowanie paznokcie?

Świeżo pomalowane paznokcie zawsze wyglądają najładniej. Jednak z dnia na dzień mogą tracić blask lub nawet pojawią się na nich pierwsze zniszczenia. W kontekście trwałości dużo zależy od metody, jaką przyozdabialiśmy paznokcie. Natomiast o dłonie i tak trzeba dbać codziennie. Myjemy je wiele razy, a to może powodować ich przesuszenie, a więc potrzebny jest nam dobry krem do rąk, który temu będzie zapobiegał. Co warto kupić, aby dbać o paznokcie w domu?

Ważna jest metoda malowania paznokci

Dużo kobiet preferuje obecnie manicure hybrydowy. Nakłada się go w kilkanaście, czasem kilkadziesiąt minut w zależności od techniki. Jednakże utrzymuje się on na paznokciach nawet kilka tygodni. Dobra baza, jak Victoria Vynn baza pod lakier sprawiają, że paznokcie są zabezpieczone, a kolor nakłada się równo. Ponadto bazy przedłużają trwałość kolorowego manicure i sprawiają, że paznokcie są twardsze, a więc mniej podatne na złamania. Warto więc stosować bazy nie tylko do manicure hybrydowego, ale też kiedy korzystamy z tradycyjnych lakierów kolorowych.

Drugą ważną kwestią też odżywianie i nawilżanie paznokci oraz rąk. Odpowiednie produkty można znaleźć tutaj https://sklep.ileopard.pl/produkty/maniciure/kosmetyki-preparaty/kremy-i-odzywki-victoria-vynn,2,10367. Koniecznie należy wybierać preparaty walczące z naszymi problemami. Szorstkie dłonie i suche paznokcie potrzebują nawilżenia. Natomiast kiedy nasza płytka paznokci jest pofalowana lub szybko się rozdwaja należy szukać produktów, które ją wzmocnią i usztywnią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzy × 2 =