Jak dobrać bieliznę do swojego typu figury?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dobór odpowiedniej bielizny jest równie ważny, jak wybór ubrań, które składają się na stylizację widoczną dla otoczenia. Zazwyczaj skupiamy się na fasonach spódnic, bluzek oraz sukienek podkreślających naszą figurę lub maskujących niedoskonałości, jednak dobry stanik, wyszczuplające majtki, czy też koronkowe body mogą zdziałać o wiele więcej.

Najważniejszy w przypadku bielizny jest rozmiar. Niezależnie od modelu, na jaki się zdecydujemy, obwody odgrywają najistotniejszą rolę. Wciskające się w ciało figi przecinające pośladki oraz biustonosze, z których wylewają się piersi, zepsują każdą stylizację. By uniknąć takiego efektu, zapoznajmy się z naszymi wymiarami i skorzystajmy z porady profesjonalnej brafiterki.

Najważniejsze zasady doboru bielizny

Nie każdy komplet bielizny będzie dobrze się prezentował na typowo kobiecych kształtach. Niestety niektórzy producenci projektują elementy przeznaczone na bardzo szczupłe figury. Do takich modeli na pewno zaliczają się staniki typu bralette, klasyczne modele pozbawione fiszbin oraz majtki o bardzo niskim stanie. Na nieco bujniejszych kształtach lepiej sprawdzą się bardziej zabudowane biustonosze, które utrzymają piersi w ryzach. Dobrze pamiętać, że im większy biust, tym szersze powinny być ramiączka. Zapewnią one odpowiednie wsparcie i dadzą odrobinę wytchnienia naszym plecom. Jeśli chodzi o dolne partie, dozwolone są niemal wszystkie fasony, jednak jak zostało to wspomniane wcześniej, ważny jest rozmiar. Chcąc ukryć niedoskonałości, możemy natomiast wybrać bieliznę wyszczuplającą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*