Jak działa e-papieros?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Współcześnie coraz więcej osób palących papierosy stara się wyeliminować lub ograniczyć ten nałóg, np. poprzez stosowanie specjalnych plastrów albo zastąpienie klasycznych wyrobów tak zwanym e-papierosem. Te ostatnie urządzenia stają się z roku na rok coraz bardziej popularne, ponieważ skutecznie zaspokajają głód nikotyny, a na dodatek pozwalają celebrować rytuał związany z wciąganiem dymu.

Prosta konstrukcja to gwarancja przyjemnego użytkowania

E-papierosy to urządzenia działające jak inhalator. Składają się z baterii, pojemnika z płynem (są to specjalne liquidy, zazwyczaj aromatyzowane różnymi substancjami), a także atomizera, którego zadaniem jest podgrzewanie płynu i zamienianie go we wdychaną parę. Wiele e-papierosów posiada również tzw. diodę led, imitującą żarzenie się tytoniu.

Wystarczy, że palacz wciśnie guzik i może już rozpoczynać wdychanie nikotyny do płuc. Główną zaletą tego typu urządzeń jest całkowity brak szkodliwych substancji smolistych, które w większości przypadków są głównymi winowajcami raka płuc i innych chorób związanych z układem oddechowym.

Istotne jest to, że korzystanie z e-papierosa stanowi jedynie namiastkę normalnego palenia, w związku z czym jest to idealny sposób na powolne wyeliminowanie nałogu ze swojego życia. Opisane korzyści powodują, że z tych produktów korzystają miliony ludzi na całym świecie.

Warto powiedzieć kilka słów na temat liquidów stosowanych w tych urządzeniach. Są to płyny zawierające nie tylko nikotynę, ale też wodę, glkol propylenowy i glicerynę, a ponadto substancje zapachowe i smakowe – wszystkie z odpowiednimi atestami, co gwarantuje bezpieczeństwo użycia dla zdrowia.

Tekst przygotowany we współpracy z Liquider.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*