Na co zwrócić uwagę przy dokonywaniu wyboru kursu prawa jazdy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybór dobrego ośrodka szkoleniowego gdzie będziemy się uczyć jeździć ma istotny wpływ na ostateczny wynik egzaminu państwowego. Na co zwrócić uwagę zanim podejmiemy ostateczną decyzje?

Co cechuje dobrą ośrodek szkolenia kierowców?

Wysoka zdawalność

To jeden z najważniejszych wyznaczników, którym powinniśmy się kierować wybierając OSK. Wysoko zdawalność oznacza najwyższy poziom wyszkolenia instruktorów, co zwiększa nasze szanse na powodzenie w czasie egzaminu państwowego. 

Opinie byłych kursantów

Warto zasięgnąć języka u byłych kursantów danego OSK. W ten sposób dowiemy się, którzy z pracujących tam instruktorów są warci polecenia i jak odnoszą się do szkolonych osób. Czy są cierpliwi i pomocni, czy też może opryskliwi i aroganccy. Charakter i podejścia osoby uczącej nas jeździć ma istotny wpływ na efektywność nauki.

Cena i lokalizacja

Przed wyborem ośrodka szkolenia kierowców warto porównać oferty kilku placówek oferujących interesujące nas usługi. Nierzadko ceny kursów pomiędzy OSK znacznie różnią się od siebie, a w niektórych przypadkach nie warto przepłacać. Istotna jest też lokalizacja, ze względu na własną wygodę dobrze jest wybrać szkołę jazdy znajdująca się niedaleko naszego miejsca zamieszkania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*