System wsparcia/ prezentów dla pracowników, w który powinieneś zainwestować

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dodatki i świadczenia dla pracowników mogą być świetnym sposobem na ich przyciągnięcie lub zatrzymania w swojej firmie. Ale jak pokazać pracownikom, że zależy Ci na ich dobrym samopoczuciu? Jednym z najlepszych sposobów jest zaoferowanie im tzw. kafeteria benefit.

Elastyczność i kontrola

Kafeteria benefit to zasadniczo systemy wsparcia i upominków dla pracowników, które pozwalają im wybierać spośród różnych świadczeń i usług, zamiast opłacać je wszystkie z góry jedną kwotą ryczałtową. Daje to pracodawcom elastyczność w dostosowywaniu oferty, a pracownikom większą kontrolę nad swoimi finansami i wyborami. To również pomniejsze prezenty, które pracownicy mogą wybrać i otrzymać od ręki!

Co może obejmować taki program?

Prywatny plan zdrowotny – kafeteria benefit daje pracownikom dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej po niższych kosztach niż te, które otrzymaliby w ramach tradycyjnych publicznych programów ubezpieczeniowych. Prywatne plany zdrowotne pozwalają również pracodawcom na ustalenie konkretnych zasad dotyczących tego, kto kwalifikuje się do objęcia ubezpieczeniem – np. objęcie ubezpieczeniem tylko małżonków nowo zatrudnionych pracowników, ale nie ich dzieci – co pomaga utrzymać koszty na niskim poziomie, a jednocześnie zapewnia dobre opcje pokrycia dla każdego.

Ubezpieczenie wzroku lub programy zniżkowe na okulary. Zdrowie oczu jest ważną częścią ogólnego samopoczucia, ponieważ problemy ze wzrokiem mogą wpływać na wszystko, od naszej zdolności do bezpiecznego prowadzenia samochodu po naszą produktywność w pracy, kiedy zmagamy się z niewyraźnym widzeniem lub bólem głowy spowodowanym czytaniem małego tekstu na ekranie komputera. Korzyści jest jednak dużo więcej, dlatego tym bardziej warto zapoznać się z kafeteria benefit, to świetna opcja!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*