W co należy wyposażyć łazienkę hotelową?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w hotelu. To tutaj goście mogą się odświeżyć i zrelaksować przed kolejną przygodą. Łazienka jest również miejscem, gdzie znajdziesz udogodnienia, które pomogą Ci zadbać o niektóre z małych szczegółów, które sprawiają, że pobyt jest bardziej komfortowy.

Podczas planowania łazienek w twoim hotelu, oto kilka rzeczy, które warto wziąć pod uwagę:

Udogodnienia łazienkowe 

Możesz rozważyć dodanie takich przedmiotów jak mydło, szampon, odżywka, balsam i inne przybory toaletowe do użytku gości. Te przedmioty można znaleźć w każdym sklepie dyskontowym lub spożywczym i często są oferowane w niskiej cenie. Jeśli zdecydujesz się na te udogodnienia, upewnij się, że są one wyraźnie oznakowane i łatwo dostępne.

Przybory toaletowe

Wiele miejsc oferuje obecnie bezpłatne przybory toaletowe, takie jak szczoteczki i pasta do zębów czy suszarki do włosów hotelowe. Oprócz wygody dla gości, zapewnienie tych przedmiotów w każdym pokoju pomaga utrzymać standardy czystości w całym obiekcie.

Płyn do dezynfekcji rąk 

Ten element jest ważny, ponieważ pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się zarazków pomiędzy gośćmi i pracownikami, którzy mogą wchodzić i wychodzić z pokoi w ciągu dnia. Płyn do dezynfekcji rąk można umieścić w pobliżu umywalek, aby goście nie musieli opuszczać toalety w celu skorzystania z niego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*