W jakim stylu wybrać obrazy do mieszkania?

Obrazy są bardzo ciekawym elementem aranżacji pozwalającym nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Nie ulega jednak wątpliwości, że ich odpowiedni dobór jest zadaniem bardzo trudnym i wymagającym. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jakim stylu wybrać obraz do swojego mieszkania, koniecznie przeczytaj nasz krótki poradnik. Zapraszamy do lektury.

Reprodukcja znanego dzieła, czy niepowtarzalny obraz?

Najprostszym i jednocześnie najbardziej banalnym rozwiązaniem jest wybór reprodukcji znanego dzieła. My uważamy, że zdecydowanie lepiej zainwestować w swój własny gust i spróbować kupić dzieło niepowtarzalne. Obraz taki przez lata będzie cieszył nasze oko i przykuwał uwagę naszych gości.

Ciekawym, pasującym do większości wnętrz wyborem mogą być obrazy w stylu nowojorskim. Dzieła takie doskonale sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych zaprojektowanych w nieco klasycznym, rustykalnym stylu. Dzięki swojej oryginalności nadadzą każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego sznytu.

Obrazy w stylu nowojorskim sprawdzą się nie tylko w salonie, ale także w naszej sypialni. Subtelne, delikatne wzory stworzą relaksujące miejsce do odpoczynku po całym dniu pracy. Odpowiednio dobrany, mały obraz w sypialni może całkowicie odmienić jej charakter.

Zachęcamy wszystkich do wyboru własnych, niepowtarzalnych obrazów ze szczególnym uwzględnieniem tych w stylu nowojorskim. Zachęcamy do eksperymentowania i inwestowania w swój własny, niepowtarzalny i niebanalny styl. Niech nasze wnętrza wyrażają naszą osobowość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć − trzy =