Za pomocą czego wykończyć ściany w swojej kuchni?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Właściciele nowej kuchni często stają przed dylematem, jakie płytki wybrać na ściany. Czy będzie to klasyczna cegiełka, wzór typu patchwork, a może pojawi się jeszcze inny pomysł na kompozycję? Bez względu na dokonany wybór płytki do kuchni, mogą stać się elementem podkreślającym całą aranżację.

Czy płytki patchwork to dobre rozwiązanie do kuchni?

Bogata oferta na okładziny ceramiczne pozwala klientowi wybrać płytki do kuchni dopasowane do wybranych mebli. Jednobarwne fronty dają możliwość wkomponowania płytek na ścianę typu patchwork. Do wyboru są płytki wykonane z glazury, w mniejszym rozmiarze tak jak kolekcja Oporto marki Fabresa.

Bez najmniejszego problemu, jako płytka do kuchni sprawdzi się seria płytek podłogowych. Ze względu na większy format powierzchnia fugi również będzie mniejsza, co jest dużym atutem. Nie maleje zainteresowanie na kolekcje płytek Manises czy Flow. Delikatna kolorystyka współgra z wieloma barwami frontów meblowych. W bogatej ofercie można znaleźć klasyczne serie okładziny ceramicznej z firmy Peronda, która nie traci na aktualności przy zmieniających się trendach. Seria FS Faenza to wzór rozpoznawalny na rynku międzynarodowym. Dla miłośników płytek do kuchni z większym charakterem doskonałą propozycją jest wybór kolekcji z hiszpańskich fabryk. Oryginalne wzory takie, jak płytka Provenza czy Andalusi, pozwolą stworzyć niebanalną aranżację w kuchni.

Płytki patchwork zastosowane specjalnie z myślą o kuchni nie tracą na zainteresowaniu klientów. Wzory w różnych barwach można dostosować w zależności od wybranego zestawu meblowego i w ten sposób stworzyć niepowtarzalne wnętrze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*