Czy warto wynająć zabytkowe auto na ślub?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda przyszła młoda para staje przed ogromem ciężkich decyzji dotyczących organizacji ślubu. Jednym z pojawiających się problemów, jest wybór samochodu którym państwo młodzi dojadą z kościoła na salę weselną. Dlaczego tak jest? Samochód nie jest tylko środkiem transportu dla zakochanych, ale i ważnym elementem w scenerii ceremonii. 

Czym jechać do ślubu? 

Wynajem zabytkowych samochodów cieszy się coraz większą popularnością. Będą one pasować zarówno do ślubu w stylu nowoczesnym, jak i ostatnimi czasy modnym boho. Stare samochody to szyk i elegancja, dobrze prezentują się zarówno bez ozdób, jak i zostawiają szerokie spektrum możliwości przyozdobienia przez florystkę. Po ceremonii ślubnej idealnie wkomponowują się podczas sesji zdjęciowej zarówno w starych uliczkach miasta, jak i w plenerze na wiejskiej drodze. 

Wiele par decyduje się również na odwzorowaniu elementów wesela jaki mieli ich dziadkowie czy rodzice, jednak nie wszystkie panny młode posiadają możliwość ubrania suki ślubnej swojej rodzicielki. Świetnym rozwiązaniem może być wypożyczenie takiego samego zabytkowego samochodu, jakim niegdyś do ślubu jechali członkowie rodziny. Będzie to zarówno miła, jak i stylowa niespodzianka.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*