Czym charakteryzuje się Terapia Orthokine?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Terapia Orthokine to nowoczesny, biologiczny zabieg stosowany u pacjentów zmagających się z chorobą zwyrodnieniową stawów, zapaleniem korzeni nerwowych oraz z poważnymi kontuzjami mięśni, ścięgien, czy więzadeł. Dzięki tej bezpiecznej i nieinwazyjnej metodzie, pacjenci w wielu przypadkach mogą uniknąć konieczności operacji chorych miejsc.

Pomoc od ciała dla organizmu

Wykorzystanie tej terapii polega na pobraniu od pacjenta krwi oraz wydobyciu z niej białek o działaniu przeciwzapalnym. Następnie zrobiony z nich preparat podawany jest w formie zastrzyku do miejsca urazu, czy zmienionego chorobowo, około 3 razy w tygodniu. Do organizmu wprowadza się tylko i wyłącznie składniki autologiczne, które są przez niego łatwo rozpoznawalne i w żaden sposób nie mogą mu zaszkodzić.

Zastosowanie terapii Orthokine w różnych dolegliwościach

Ta stosunkowo nowa metoda leczenia zyskuje na popularności wśród lekarzy oraz cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród pacjentów. Uważana jest za jeden z najbardziej efektywnych, nieinwazyjnych zabiegów. Podawane do organizmu białka mają działanie przeciwzapalne i regeneracyjne, zapobiegają rozwojowi zwyrodnień i uśmierzają ból. Są doskonałym rozwiązaniem dla pacjentów, odczuwających silne dolegliwości, wywołane chorobą, urazem lub kontuzją, a nieklasyfikujących się jednocześnie do operacji, na przykład ze względu na nadciśnienie, wadę serca, czy ogólny zły stan zdrowia. Jeśli ktoś nie może poradzić sobie ze stanami zapalnymi stawów, warto aby rozważył zastosowanie terapii Orthokine.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*