Jak tworzyć ozdoby na paznokciach przy pomocy żeli?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Manicure żelowy i hybrydowy gości już nie tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Wiele kobiet samodzielnie ozdabia swoje paznokcie w domowym zaciszu. To wszystko dzięki powszechnej dostępności profesjonalnych produktów i akcesoriów. Dzięki nim każda kobieta może cieszyć się perfekcyjnym manicure i zadbanymi dłońmi. Czy istnieje też produkt, który pozwoli wykonać na paznokciach zdobienia? Oczywiście!

Żele do zdobień – dla amatorek i dla profesjonalnych salonów

Żele nie służą jedynie do przedłużania płytki paznokcia. Wystarczy spojrzeć na ofertę dostępną pod adresem https://chiodo.pl/pl/99-zele. Można tam znaleźć tradycyjne, przezroczyste lub cieliste żele do budowania paznokci, ale też żele kolorowe. To tzw. paint gele. Mają doskonałą pigmentację, są mocno kryjące i doskonale nadają się do tworzenia wszelkich zdobień.

Prawdziwe artystki w świecie manicurzystek potrafią wyczarować dzięki nim cuda. W zależności od tego, na jaką warstwę kładą żel, jakich używają do tego akcesoriów i kiedy go utwardzają, na paznokciach powstać mogą miniaturowe obrazy. Niektóre z nich wyglądają, jakby malowane były akwarelą, inne są wielowymiarowe. Najlepsze jest jednak to, że dzięki gęstej konsystencji żeli, nie trzeba mieć wcale zdolności artystycznych, by ich używać. Za pomocą pędzelka, patyczka lub zwykłej wykałaczki stworzyć nim można proste wzory. Takie geometryczne zdobienia są nadal bardzo modne, a przy odrobinie cierpliwości i praktyki, mogą przerodzić się w coś bardziej skomplikowanego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*