Jak wybrać świece do restauracji?

Mimo, że w dobrej restauracji najważniejsze są oczywiście smaczne i wysokiej jakości potrawy, lokal, nawet zatrudniający prawdziwego mistrza kuchni, nie będzie przyciągał klientów, jeśli nie zadba się o odpowiedni wystrój wnętrza. Styl w jakim urządzona jest restauracja jest zazwyczaj wypadkową wielu zmiennych, jak na przykład specyfika i charakter zakładu, czy pomysły jego właścicieli. Planując stworzenie takiego miejsca od podstaw lub jego metamorfozę, gospodarze zazwyczaj najwięcej uwagi poświęcają dużym elementom wyposażenia – meblom, obrazom, czy tapetom. Tymczasem nie mniej ważne są detale – zastawa, kwiaty i świece na stołach.

Czy świece to niezbędny element wyposażenia restauracji?

Świece stanowiły niegdyś jedyne źródło światła i były nieodzownym towarzyszem życia ludzi. W momencie pojawienia się elektryczności nie straciły one jednak na popularności. Wręcz przeciwnie – stały się symbolem romantyzmu, a także dobrego gustu i elegancji. Obecnie świece pojawiają się coraz częściej w charakterze obowiązkowego uzupełnienia aranżacji, bez względu na to, w jakim stylu urządzone jest pomieszczenie. Także w restauracjach, świece uznawane są przez klientów niemal za standard i bez nich stolik wydaje się niekompletny. Restauratorzy często niesłusznie rezygnują ze świec, sądząc, że pasują one jedynie do wnętrz o charakterze typowo romantycznym. Współcześnie zaś na rynku znaleźć można wiele rodzajów świec, dostosowanych do przeróżnych stylów wnętrzarskich. 

Jakie świece wybrać do restauracji?

Wybór świec odpowiednio dopełniających wystroju wnętrza restauracji może okazać się prawdziwym wyzwaniem, ze względu na ogromny wybór ich kształtów, kolorów i dodatkowych właściwości. Z pomocą przychodzą profesjonalne przedsiębiorstwa, jak sklep ze świeczkami EVA, gdzie znajdą Państwo propozycję najbardziej odpowiednią dla Waszego lokalu, a poszukiwanie go ułatwi przejrzysty podział na kategorie produktów. Znajdą Państwo tam zarówno tradycyjne świece stołowe, jak i specjalne świece w stylu rustykalnym, świece pływające, zapachowe oraz przepiękne kominki i świeczniki. Dzięki tak szerokiej gamie produktów, każdy może znaleźć coś dla siebie, bez względu na to czy jego lokal urządzony jest w stylu nowoczesnym, boho czy nawet industrialnym. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

czternaście − 3 =