Najciekawsze akcesoria do macbooka

Na rynku dostępnych jest wiele akcesoriów, które mają za zadanie ułatwić nam pracę z Macbookiem. Niektóre z nich to tylko efektowne gadżety, niektóre zaś są niezbędne, jeśli wykorzystujemy nasz sprzęt do pracy lub nauki.

Kable i przejściówki

Sprzęt firmy Apple znany jest z tego, że wyposażony jest w wyjścia zasilające, do których pasują wyłącznie wtyczki dedykowane produktom tej firmy. Jeśli więc zdarza nam się korzystać z projektora, musimy nabyć odpowiednią przejściówkę na łącze HDMI lub VGA. W przypadku najnowszych modeli, wyposażonych wyłącznie w wyjście zasilające typu USB-C, tego rodzaju adapter wydaje się wręcz konieczny.

Hardware

Macbook się zacina? Brzmi niewiarygodnie, ale czasami się to zdarza, szczególnie nieco starszym modelom o mniejszej pojemności pamięci RAM. Nie jest to jednak wyrok! Wystarczy kupić odpowiednie części i znaleźć serwis, który zajmuje się tego typu usługami. Jest wiele firm, które zajmują się naprawą Maca w Warszawie, możemy więc skorzystać z ich pomocy, jeśli chcemy zwiększyć możliwości techniczne naszego komputera. Jest to na pewno tańsze rozwiązanie niż zakup nowego sprzętu.

Personalizacja

Możemy też udoskonalić naszego Maca od zewnątrz. Na rynku dostępne są różnego rodzaju kolorowe naklejki na obudowę i klawiaturę, dzięki którym nasz sprzęt nabierze unikatowego charakteru. Choć tego rodzaju gadżety cieszą oko, nie chronią sprzętu przed uszkodzeniami. Dlatego warto zainwestować w ochronne etui typu Hardshell Case lub pokrowiec z tworzywa, które z pewnością przedłużą żywność naszego Maca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 − jeden =