Nowoczesne urządzenia dla firm montujących video

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Z roku na rok obserwujemy gigantyczny postęp technologiczny. Prężnie rozwija się branża filmowa w telewizji, kinach jak i w Internecie. Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń, dzięki którym prezentowana treść w formie wideo ma dużo lepszą jakość. Kiedyś, żeby tworzyć niezwykłe produkcje, trzeba było zainwestować olbrzymie pieniądze. Dzisiaj jest dużo łatwiej. Nowoczesne urządzenia dostępne są dla każdego, na wyciągnięcie ręki.

Odpowiednie programy

Współczesna obróbka filmów nie może odbyć się bez specjalnych programów, które nie tylko ułatwiają pracę, ale także znacząco poprawiają efekt finalny. Szukając nowoczesnych rozwiązań, warto wybrać sprzęt producenta Video Copilot. Jest to znana  i ceniona marka oprogramowania do tworzenia treści audiowizualnych. Do wyboru są dziesiątki produktów cyfrowych oraz różne wtyczki. Dodatkowym atutem jest to, że mimo zaawansowanej funkcjonalności oprogramowania, program nie jest trudny w obsłudze. Docenią ten fakt osoby, którym przyjdzie na nim pracować. 

Płyta montażowa

Warto również bliżej przyjrzeć się płytom montażowym, które mają bardzo duży wpływ na komfort i jakość wykonywanej pracy.  Producent IDX tworzy uniwersalne aluminiowe płyty montażowe z uchwytem pod rurki 15 mm. Są one kompatybilne z praktycznie wszystkimi akcesoriami kamerowymi (baterie, mikrofony, monitory, ramiona przegubowe). Co ważne, nie zajmują dużo miejsca. Ich wymiary to 9,8 cm szerokości, 14,1 cm wysokości i 2 cm grubości. Można je zamówić na https://creativetools.pl/video/l/idx.html

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*