Pomysły na upominki z okazji baby shower

Z roku na rok wzrasta liczba kobiet, które decydują się na zorganizowanie tzw. baby shower. To nic innego jak specjalna impreza z okazji rychłych narodzin dziecka, podczas której przyszła mama otrzymuje od zaproszonych gości mnóstwo prezentów. Większość z nich ma charakter praktyczny, dzięki czemu idealnie nadaje się do wykorzystania w codziennej opiece nad maluszkiem. Doskonałym przykładem są choćby stylowe ubranka dla niemowląt w postaci śpioszków, czapeczek, pajacyków, skarpetek czy kombinezonów (najlepiej sprawdzą się egzemplarze wykonane z naturalnej bawełny organicznej).

Prezent nie musi być zbyt oryginalny ani kosztowny 

Oprócz wspomnianych we wstępie ubranek, z okazji baby shower można również z powodzeniem podarować ciężarnej kobiecie tort pieluszkowy składający się zarówno ze zwykłych pieluch jednorazowych, jak i wielorazowego użytku. Taki zestaw warto zawsze wzbogacić o śliniaczki, butelki do karmienia, grzechotki do zabawy oraz przytulanki.

Innym ciekawym pomysłem jest z pewnością koszyk z produktami kosmetycznymi przeznaczonymi do pielęgnacji delikatnego ciała niemowlęcia. Powinny się w nim znajdować takie elementy, jak m.in. kilka mydełek, oliwka, puder, zasypka, szampon do włosów, płyn do kąpieli, myjka do ciała, termometr do mierzenia temperatury, szczotka do włosów oraz nożyczki do obcinania paznokci.

Przydać się może też:

– dekoracyjna ramka na zdjęcie wykonane po narodzinach dziecka (ewentualnie własnoręcznie wykonany album)

– lampka nocna do pokoju malucha

– zestaw gryzaków

– porządna mata edukacyjna

– elektroniczna niania

– wózek spacerowy bądź fotelik samochodowy

– sterylizator albo podgrzewacz do butelek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedem + 8 =