Przedłużanie włosów tape on – na czym polega ta metoda przedłużania?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tape on to jedna z bardziej skutecznych metod przedłużania włosów. Pozwala ona sprawić, że Twoje włosy będą wyglądać na dłuższe i pełniejsze. Metoda ta staje się coraz bardziej popularna, ponieważ stosowana w niej taśma jest łatwa do usunięcia, a jednocześnie nie wpływa to na jej trwałość.

Jakie są zalety wykorzystania tej metody przedłużania?

Przedłużanie włosów sposobem tape on jest całkiem łatwe, dzięki czemu nie będziesz musiał spędzać u fryzjera wielu godzin i osiągniesz zadowalający efekt.

Największą zaletą tej aplikacji jest to, że nie powoduje ona uszkodzeń naturalnych włosów lub skóry głowy. Nie musisz więc obawiać się, jaki będzie stan Twoich włosów, gdy przedłużanie się nie sprawdzi.

Warto również dodać, że podczas przedłużania metodą tape on sprawdzi się do każdych włosów, ponieważ na stronie https://violahairextensions.pl/collections/wlosy-tape-on możesz wybrać różne długości i kolory przedłużanych włosów.

Jak przebiega przedłużanie włosów tape on?

Proces aplikacji polega na naklejeniu małych kawałków specjalnej taśmy w strategicznych miejscach, tuż u nasady. Możesz wybierać spośród kilku różnych rodzajów taśm, które pozwolą Ci uzyskać różne efekty. Dostępne są opcje jednorzędowe, dwurzędowe, a nawet trzyrzędowe, w zależności od tego, ile dodatkowej objętości chcesz dodać do swojej linii włosów!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*