Retro w salonie – ciekawe dodatki

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz częściej spotykamy się z tym, że ludzie pokochali dekorować wnętrza swoich domów bądź mieszkań gadżetami czy dodatkami o charakterze retro. Tego rodzaju dekoracje najlepiej, jak się w ostatnim czasie okazuje, sprawdzają się przede wszystkim w salonach. Nic w tym dziwnego, gdyż salon to miejsce wielu spotkań i setek wypitych kaw w dobrym towarzystwie, stąd jego aranżacja i dobranie szczegółów jest szalenie ważne.

Dodatki w stylu retro, które możemy zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i tych internetowych, są ciekawą opcją w dzisiejszym monotematycznym świecie nowoczesnych dekoracji. Ciekawe oferty przejrzeć można między innymi na https://retrozone.pl/pl/c/Gadzety-retro/88. Wybór jest naprawdę szeroki, co z pewnością ucieszy niejednego dekoratora własnego salonu.

Co z dodatków w stylu retro lubimy najbardziej?

Typów i rodzajów dekoracji retro jest, jak wspomniano wyżej, dosyć sporo. Należy jednak zastanowić się, które z nich najbardziej przypadły nam w ostatnim czasie do gustu. Otóż, największym powodzeniem cieszą się na przykład metalowe plakaty z podobiznami znanych postaci, ciekawymi i zabawnymi napisami czy innymi wzorami. Ten gadżet w stu procentach podbił nasze serca i zawisł już w wielu salonach. Niemałe zainteresowanie wzbudziły także różnorodne, pozbawione nudy breloczki, jak również kubki do kawy czy magnezy. Te pozornie niewielkie szczegóły potrafią nadać naszym wnętrzom klimat nie do podrobienia i sprawić, że jeszcze przyjemniej będzie nam się tam mieszkało!

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*