Smartfon – jak zabezpieczyć go przed uszkodzeniem?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzisiejsze telefony to prawdziwe cuda techniki. Rzadko kiedy służą nam one jedynie do dzwonienia lub pisania smsów. Częściej są naszym łącznikiem ze światem. Dzięki nowoczesnym smartfonom w mgnieniu oka możemy sprawdzić potrzebne nam informacje, odczytać maile lub przesłać raport, o którym zapomnieliśmy przed wyjściem z pracy. Na wakacjach komórki zastępują nam aparaty fotograficzne oraz źródło rozrywki. Urządzenia łączące w sobie tyle funkcji nie mogą być tanie i doskonale wiedzą o tym producenci tworzący coraz lepsze, jak również coraz droższe propozycje dla klientów żądnych nowinek. Gdy już zainwestujemy w taki sprzęt, powinniśmy zrobić wszystko, by posłużył nam on jak najdłużej.

Case, etui, a może tylko dodatkowa szybka?

Najbardziej podatne na uszkodzenia są ekrany smartfonów, jednak obudowy w kontakcie z twardymi powierzchniami także nie mają szans, a wymiana poszczególnych elementów w razie uszkodzenia jest nieopłacalna. Z tego względu najlepiej wyposażyć się gumowy case, a na wyświetlacz nakleić szkło hartowane. Takie zabezpieczenie uchroni wszystkie wrażliwe punkty naszej komórki przed pęknięciami.

Warto pamiętać, że lepiej niż gumowy pokrowiec, który nazywamy casem, sprawdzi się tzw. etui książkowe okrywające telefon z każdej strony. Taka osłona zapobiegnie nie tylko zarysowaniom, ale zminimalizuje też nacisk innych rzeczy noszonych przez nas w torbie. W sklepach znajdziemy mnóstwo propozycji najróżniejszych etui i silikonowych nakładek. Mnogość wzorów oraz kolorów sprawi, że każdy nabędzie tam coś ciekawego dla siebie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*