Stylowo i sportowo na co dzień

Każda osoba chce się ubierać modnie i stylowo. Jednak czasami oznacza to niewygodę lub totalną zmianę stylizacji. Na szczęście obecnie można znaleźć wiele ubrań w różnych stylach, które mimo wszystko ładnie wyglądają razem Jak więc ubierać się stylowo i sportowo na co dzień?

Stylizacja odpowiednia do potrzeb

Kupując ubrania warto się czasem zastanowić, czy w takiej odzieży będziemy mieli gdzie wyjść. Zwłaszcza dotyczy to eleganckich lub bardzo ekstrawaganckich sztuk ubrań. Ale przy zachowaniu stylu sportowego ważny jest też umiar, aby nie przesadzić i nie wystylizować się totalnie na sportowy styl, który na przykład do pracy nie jest odpowiedni. Potrzebny jest balans między sportowym charakterem odzieży i stylem, który jest dla nas odpowiedni lub wręcz wymuszony przez dress code miejsca pracy.

Modnie, ale wygodnie

Nie da się ukryć, że oryginalna odzież damska może czasem sprawić problem w stylizacji. Jednak mając jedną sztukę super modnej odzieży warto resztę zestawu wybrać z ubrań tak zwanych casual, które są zwyczajne, ale też modne, tyle że nie zwracają na siebie aż tak uwagi.

Przykładowo modne buty Adidas Superstar można łączyć z klasycznymi dżinsami, a wtedy cała stylizacja będzie wyglądać stylowo, a nie przesadnie. Te buty świetnie też wyglądają ze zwiewną letnią sukienką, ale już ubranie ich do klasycznej ołówkowej sukienki będzie przesadą i zupełnie zepsuje to całą stylizację. Dlatego wybierając jeden mocny akcent w ubraniu, reszta rzeczy powinna stanowić ładne tło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × trzy =