Torba czy plecak – co wybrać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Plecak zazwyczaj kojarzy się z elementem uzupełniającym strój sportowy, a torba z elegancką stylizacją. Okazuje się jednak, że wszyscy, którzy do pracy muszą zakładać bardziej formalne stroje nie muszą rezygnować z plecaka, a wielbiciele luźniejszych ubrań śmiało mogą uzupełnić swoją stylizację torbą. Wszystko zależy przede wszystkim od materiału, z którego wykonane są te dodatki oraz ich rozmiaru.

Jak dopasować plecak i torbę do konkretnej stylizacji?

Do eleganckiej stylizacji idealnie sprawdzi się wygodny plecak wykonany ze skóry. Pomieści on bez problemu laptop oraz inne niezbędne przedmioty. Powinien być on utrzymany w ciemnej tonacji kolorystycznej, dzięki czemu będzie pasował do każdego koloru garnituru lub eleganckiej damskiej garsonki. Ogromną zaletą plecaka jest fakt, że jego noszenie jest bardzo wygodne i nie zajmuje on rąk. Mogą śmiało zdecydować się na niego panie i panowie, którzy na co dzień dojeżdżają do pracy na rowerze. Męska torba kojarzy się zazwyczaj z eleganckimi aktówkami wykonanymi ze skóry, które służą do przechowywania dokumentów.

Na rynku dostępne są jednak również torby męskie na ramię, które utrzymane są w bardziej sportowej stylistyce. Trzeba jednak pamiętać, że taka torba jest mniej praktyczna, ponieważ gdy będzie znajdowało się w niej dużo rzeczy mogą one nadmiernie obciążać jedno z ramion. Dlatego zdecydowanie lepiej sprawdzą się do przenoszenia lżejszych przedmiotów. Zarówno plecaki, jak i torby dostępne są w wielu wzorach, kolorach i rozmiarach, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*