W co powinien zaopatrzyć się miłośnik jednośladów?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W Polsce nie brakuje osób posiadających motocykl, czyli silnikowy pojazd jednośladowy służący do szybkiego przemieszczania się zarówno po mieście, jak i w terenie. Do takiej maszyny warto zawsze dokupić szereg elementów wyraźnie zwiększających komfort jej użytkowania. Przyda się choćby specjalna przyczepka przeznaczona do transportowania motoru na znaczne odległości (np. w sytuacji wyprowadzki do innego województwa). Można ją bez problemu nabyć od tej warszawskiej firmy posiadającej swoją stronę: https://lorries.pl/kategoria-produktu/przyczepy-motocyklowe/.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Wspomniana powyżej przyczepa to konstrukcja składająca się ze stabilnej i wzmocnionej ramy, do spawanego do niej dyszla oraz nowoczesnego mechanizmu podnoszenia i opuszczania. Mocuje się ją zawsze do haka samochodu osobowego. Drugim godnym polecenia elementem jest wytrzymały pokrowiec dostosowany pod względem rozmiaru do gabarytów jednośladu. Skutecznie zabezpiecza on wrażliwe podzespoły i karoserię przed szkodliwym działaniem wilgoci, kurzu czy promieni ultrafioletowych. Dodatkowo niweluje ryzyko kradzieży – potencjalny złodziej nie jest bowiem w stanie stwierdzić, jak w rzeczywistości prezentuje się maszyna. Jeszcze innym użytecznym akcesorium jest kask, który doskonale chroni głowę kierowcy przed rozmaitymi urazami mechanicznymi. Oto pozostałe wartościowe rzeczy:

– kamizelka odblaskowa – zwiększa widoczność osoby jadącej motocyklem w trudnych warunkach atmosferycznych i po zapadnięciu zmierzchu,

– pinlock – szybka zapobiegająca parowaniu wizjera w kasku,

– zestaw dwóch sakw – idealnie nadają się do przewożenia ekwipunku w trakcie wielokilometrowych podróży,

– crash pady – osłony zewnętrzne chroniące motor przed uszkodzeniami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*