Wyposażenie salonu – co zawsze się sprawdzi

W latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych w każdym domu w salonie stać musiała ława i do tego były dwa fotele. To był taki must have. Czasy się jednak zmieniły i teraz salony w polskich domach wyglądają nieco inaczej. A co współcześnie powinno znaleźć się w salonie? Oto garść podpowiedzi.

Nowoczesny salon

Na podłodze połóżcie wygodny, ciepły dywan. To na nim Wasze dzieci będą miały najlepszą zabawę. Kanapa powinna być na tyle duża, by mogła pomieścić Waszą całą rodzinę podczas oglądania wspólnie ulubionych filmów. Na pyszne przekąski przyda się stolik kawowy o ciekawym kształcie. Wybierajcie modele niestandardowe. Dzięki nim przestrzeń będzie ciekawsza. Szafka rtv również nie musi być nudna. Spróbujcie mebli modułowych lub nietypowych kolorach. Nadadzą one Waszemu salonowi wyjątkowy styl.

Jeżeli nie chcecie mieć standardowych drzwi skrzydłowych to powinniście zainstalować drzwi przesuwne w salonie. Pozwolą one zaoszczędzić trochę miejsca, a jednocześnie mogą mieć dodatkową funkcję użytkową. Ciekawym rozwiązaniem są drzwi zaprezentowane na https://www.reno-reno.pl/sklep/drzwi-przesuwne-tablica. Są one pomalowane farbą tablicową więc można na nich rysować lub zapisywać ważne sprawy do zapamiętania takie jak lista zakupów czy datę wizyty z dzieckiem u lekarza.

Salon z takim elementem wystroju będzie zdecydowanie się wyróżniał na tle innych pokoi w całym mieszkaniu. Trzeba się tylko wyposażyć w dużą ilość kredy, gdyż Wasze dzieci na pewno będą często te drzwi wykorzystywać do swojej radosnej twórczości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 − trzy =