Wzory pościeli, które nigdy się nie nudzą

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dzieci to najbardziej kapryśne stworzenia z jakimi wiele z nas miało do czynienia. Co tydzień mają nowe pomysły na zabawę, zaskakują nas jak szybko potrafią znienawidzić coś, co jeszcze kilka dni temu kochały. Czasem jednak potrzebujemy wybrać dla nich coś, co nie znudzi się aż tak szybko. Jedną z tych rzeczy może być pościel. A wzorów do wyboru jest tyle, że i nam i naszemu dziecku aż zakręci się w głowie, także nie wiadomo na czym zawiesić wzrok. Jakie wzory pościeli są więc warte naszej uwagi?

Motywy z kreskówek

Każde dziecko ma swoją ulubioną bajkę, a wzorów z kreskówek jest mnóstwo! Czasem nawet pojawia się nam uśmiech rozbawienia na twarzy, gdy widzimy trzydzieści pościeli z tymi samymi postaciami, ale w różnych pozach czy sytuacjach znanych z filmu. Nie ma znaczenia czy nasze dziecko lubi Krainę lodu, Świnkę Peppę czy Psi patrol, pościel dla dzieci 100×135 wybierzemy spośród kosmicznie dużej ilości dostępnych wzorów.

Motywy dekoracyjne

Jeśli chcemy, by pokój dziecka nie wyglądał tylko i wyłącznie jak pokój dziecka, możemy postawić na design i kolorystykę. Poszewki dekoracyjne 40×40 załatwią sprawę! Oczywiście nie znaczy to, że muszą od razu otrzymać “dorosłe” wzory. Dziewczynkom możemy wybrać pościel w kwiaty, kropeczki lub jednokolorową pościel w dziewczęcych kolorach. Dla chłopaków idealny będzie wzór wojskowy – moro, pościel z dinozaurami, samochodami, zwierzętami.

Opcji do wyboru jest naprawdę wiele. Jedynym co nas ogranicza jest nasza wyobraźnia i koniunktura rynku dziecięcych gadżetów. Gąska Balbinka niekoniecznie cieszy się dziś taką popularnością, jak SpongeBob Kanciastoporty. Puśćmy jednak wodze fantazji i dajmy się ponieść naszemu wewnętrznemu dziecku. Zdajmy się w wyborze na nasze pociechy, a będziemy mile zaskoczeni tym, co ich małe główki potrafią wykombinować!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*