Centrum Medyczne Medicum Warszawa – zakres usług i opinie

Potrzebujesz ok. 5 min. aby przeczytać ten wpis

Centrum Medyczne Medicum Warszawa – zakres usług i opinie

Artykuł sponsorowany

CM Medicum to nowoczesna klinika, która jest w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Szeroki zakres usług, atrakcyjne ceny i pomocny personel to tylko kilka z wielu zalet płynących ze współpracy z tą placówką medyczną. W trosce o naszych pacjentów dbamy o swój rozwój osobisty, pogłębiamy wiedzę i zdobywamy doświadczenie, dzięki któremu dokonujemy trafnych diagnoz i precyzyjnie dobieramy metody leczenia i rehabilitacji. 

Centrum medyczne zakres świadczonych usług

Nasze centrum medyczne to miejsce, w którym znajdziesz rozwiązanie wszelkich problemów zdrowotnych. Specjalistyczne konsultacje lekarskie, badanie USG, EMG i rehabilitacja to główne zakresy naszej działalności. Oferujemy profesjonalne doradztwo i przygotowanie planu leczenia w zakresie:

 • Ortopedii
 • Ortopedii dziecięcej
 • Ortopedii sportowej
 • Ortopedii onkologicznej
 • Chirurgii kolana
 • Chirurgii ręki
 • Chirurgii stopy
 • Chirurgii barku
 • Leczenia chorób kręgosłupa
 • Neurochirurgii
 • Neurologii
 • Chirurgii
 • Endokrynologii
 • Pediatrii
 • Kardiologii
 • Pulmonologii
 • Seksuologii

Dodatkowo oferujemy konsultacje w:

 • Poradni Znamion Skórnych
 • Poradni Zaburzeń Oddychania Podczas Snu
 • Poradni Leczenia Zaburzeń Potencji

Ortopedia w CM Medicum

Ortopedia to dziedzina medycyny, która w naszym centrum medycznym znajduje szerokie zastosowanie. Zespół tworzą specjaliści z ogromnym doświadczeniem i wiedzą na światowym poziomie, dzięki czemu każdy pacjent może czuć się zaopiekowany zgodnie z najwyższymi standardami. Naszym głównym celem jest skuteczny dobór leczenia, tak by czas powrotu do zdrowia był dla pacjenta jak najmniej uciążliwy. Oferujemy całościową, kompleksową opiekę dzięki możliwości konsultacji lekarzy różnych specjalizacji. Warto wspomnieć o tym, że nasz personel kształci się zarówno w kraju, jak i za granicą. Tym samym zgodnie z aktualną medyczną wiedzą jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania.

Diagnoza i leczenie w zakresie ortopedii obejmuje wszystkie partie narządu ruchu. Oprócz ortopedii dla dorosłych oferujemy usługi skierowane do dzieci, sportowców a także pacjentów onkologicznych. Z usług naszego centrum medycznego korzystają wybitni polscy sportowcy z różnych dyscyplin uprawianych zawodowo w ramach przynależności do kadry narodowej, jak również okazjonalnie i amatorsko. W ramach usług zapewniamy konsultacje medyczne, zabiegi ambulatoryjne, leczenie operacyjne oraz specjalistyczną rehabilitację zachowawczą, sportową i pooperacyjną. Oczywistą kwestią jest zakres usług obejmujący zarówno terapię urazów w postaci złamań, skręceń czy zwichnięć, jak również schorzenia nieurazowe takie jak zwyrodnienia, wady nabyte i wrodzone oraz różnego rodzaju zapalenia.

Konsultacje i leczenie chirurgiczne w CM Medicum Warszawa

Drugą naszą specjalnością jest operacyjne leczenie różnych schorzeń w postaci chirurgii. Reagujemy nie tylko w nagłych wypadkach, ale nasza praca polega również na diagnozie stanów chorobowych i doborze odpowiedniego leczenia. Po przeprowadzeniu wywiadu i po rozpoznaniu, lekarz chirurg dokonuje kwalifikacji do leczenia operacyjnego. Chirurg ogólny specjalizuje się w diagnozie stanów chorobowych skóry, tkanki podskórnej, mięśni oraz narządów wewnętrznych. Naszymi pacjentami najczęściej są osoby po urazach tkanek, w przypadku konieczności zszycia rany, pacjenci skierowani przez innych specjalistów celem pogłębienia lub postawienia diagnozy oraz kwalifikacji do zabiegu, cierpiące na bóle narządów wewnętrznych oraz posiadające skierowanie na leczenie operacyjne.

Kwalifikacja do leczenia zachowawczego lub zabiegowego 

Na konsultację w CM Medicum pacjent może umówić się bez konkretnego skierowania. Diagnoza i ewentualna kwalifikacja odbywa się na podstawie dostarczonych przez pacjenta dokumentów typu wyniki laboratoryjne, badania obrazowe takie jak RTG, TK, MR, opisów hospitalizacji i wywiadu. W ramach chirurgii ogólnej leczone są między innymi takie choroby jak kamica żółciowa, żylaki kończyn dolnych, blizny, bliznowce, guzy i nowotwory tarczycy, żołądka i jelit, zapalenia wyrostka robaczkowego, przepukliny czy otyłość.

Przedoperacyjna ocena stanu zdrowia pacjenta jest niebywale ważna w kontekście powodzenia operacji a także bezpieczeństwa pacjenta. Koniecznym jest zatem nie tylko poinformowanie lekarza o postępie, powikłaniach i dolegliwościach związanych z konkretną chorobą, ale również historii poprzednich zabiegów, przebytych chorób, przyjmowanych na stałe lekach czy nieleczonych dolegliwościach. Jest to istotne nie tylko z perspektywy samego leczenia, ale również podania znieczulenia. Operacja chirurgiczna to zazwyczaj duży stres dla pacjenta, niezbędne jest zatem wsparcie, którego możesz spodziewać się po naszym personelu.

Nasze centrum medyczne to miejsce, w którym uzyskasz kompleksową pomoc także w zakresie nowych, niezbyt popularnych dziedzin takich jak podologia. Rosnąca ilość schorzeń skóry stóp i paznokci sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na tego typu usługi. W ortopedii wykorzystujemy również wkładki ortopedyczne w celu zniwelowania dolegliwości związanych z płaskostopiem, nierównością kończyn czy zaburzeniami ich osi. CM Medicum Warszawa to placówka ciesząca się dużym uznaniem zarówno wśród pacjentów, jak i specjalistów z branży. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą i kontaktu z rejestracją.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*