Jaki fotel pionizujący wybrać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Fotele pionizujące polecane są szczególnie osobom starszym oraz niepełnosprawnym. Dobrze dobrany fotel geriatryczny skutecznie poprawia codzienny komfort życia korzystającej z niego osoby i powinien służyć przez długi czas. Przy zakupie tego mebla warto pamiętać o kilku ważnych cechach wpływających na ergonomię użytkowania oraz trwałość. 

Fotel dla każdego

Stale zwiększający się nacisk na opiekę zdrowotną osób starszych sprawia, że na rynku dostępnych jest wiele modeli foteli różniących się ceną, właściwościami oraz dodatkowo zastosowanymi rozwiązaniami. Francuska firma Herdegen o długoletniej tradycji oferuje wiele różnych foteli pionizujących dostosowanych do szerokich potrzeb konsumentów. Dostępne są zarówno fotele posiadające jeden jak i wiele napędów. Bezpośrednio wpływa to na zakres pozycji, do których może rozłożyć się mebel. Dla użytkownika kluczowe są takie cechy jak nośność fotela oraz rodzaj i gęstość materiału stanowiącego wypełnienie fotela. Oferowane są meble przystosowane dla użytkowników zmagających się z otyłością. Odpowiednio dobrane wypełnienie bezpośrednio wpłynie na pozycję oraz komfort podczas korzystania z fotela co przełoży się na jego odpowiednie działanie korygujące postawę. 

Fotel pionizujący w Twoim domu

Czasy kiedy dostępne na rynku fotele pionizujące przypominały bardziej sprzęt szpitalny niż mebel dawno odeszły w niepamięć. Obecnie oferowane są modele obszyte różnego rodzaju tkaninami takimi jak alcantara czy skóra syntetyczna. Mnogość dostępnych kolorów oraz wzornictwa sprawia, że z powodzeniem można korzystać z nich w salonie czy w sypialni, a same fotele mogą stać się elementami wystroju tych miejsc. Niektóre z oferowanych foteli charakteryzują się także nieprzemakalnością co ułatwia utrzymanie ich w czystości. Zakup fotela pionizującego to stosunkowo duży wydatek, dlatego warto go gruntownie przemyśleć oraz zapoznać się z cechami różnych modeli. Pamiętajmy, że ten mebel powinien nam służyć przez lata.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*