Na jakie etui na telefon się zdecydować?

Każdy z nas zapewne chciałby, aby jego telefon działał jak najdłużej i przy tym ładnie się prezentował. Oczywiście, by było to możliwe musimy go odpowiednio zabezpieczyć.

Dlaczego warto nosić telefon w etui

W dzisiejszych czasach projektanci telefonów stawiają na design i funkcjonalność. Telefony mają być możliwie lekkie i płaskie, a to odbija się na ich trwałości. Duże, przeszklone wyświetlacze są genialnym rozwiązaniem technologicznym, jednak każdy upadek, nawet z najmniejszej wysokości naraża je na stłuczenie. Telefon bez etui pozostawia bez ochrony także inne, ważne elementy telefonu. Oczywiście, można go ubezpieczyć od wyżej wymienionych wypadków, ale koszty ubezpieczenia musimy ponosić co miesiąc, natomiast etui tylko raz na jakiś czas.

Rodzaje etui

Na rynku mamy obecnie niezliczoną ilość dostępnych rodzajów, wzorów i kolorów. Dla przykładu wymienię najpopularniejsze etui na Huawei P10 :

etui typu case – zrobione z tworzywa sztucznego lub silikonu, zakrywa głównie tylną część telefonu dlatego zalecane jest noszenie go razem ze szkłem ochronnym na wyświetlacz, mnogość wzorów i kolorów, a także możliwość kupna etui z własną grafiką sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych

pokrowce z klapką – w zależności od wybranego modelu klapka może otwierać się w bok, lub do dołu. Ten rodzaj etui zwykle posiada na miejsce na karty płatnicze i często zrobione jest ze skóry (naturalnej, albo imitacji), przez co jest nie tylko funkcjonalne, ale i stylowe

wsuwki – „kieszonki” do których wkładamy telefon zapewniają ochronę i ładnie wyglądają, jednak ich największą wadą jest brak funkcjonalności.

Które wybrać?

To już kwestia indywidualna. Oryginalne etui z własną grafiką, a może eleganckie i funkcjonalne? O tym zadecydują Twoje potrzeby i upodobania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × 2 =